Bize Ulaşın

iyibilgi.com.tr’ye hoşgeldiniz! Bizim için çok önemlisiniz ve sizinle iletişim kurmaktan her zaman mutluluk duyarız. Dilekleriniz, istekleriniz veya şikayetleriniz hakkında bize ulaşmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Nasıl İletişim Kurmak İstersiniz?

  1. İletişim Formu: Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize kolayca mesaj gönderebilirsiniz. Adınızı, e-posta adresinizi ve mesajınızı bize iletmeyi unutmayın. Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.
  2. E-posta: Doğrudan e-posta göndermek isterseniz, bize [iletisim@iyibilgi.com.tr] adresinden ulaşabilirsiniz. E-posta ile iletişim kurarken, konuyu ve iletişim bilgilerinizi belirtmeyi unutmayın.
  3. Sosyal Medya: Sosyal medya platformları üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. [Sosyal medya hesapları] hesaplarımızı takip edebilir, mesajlarınızı iletebilir veya paylaşımlarımıza yorum yapabilirsiniz.

İsteklerinizi ve Şikayetlerinizi Paylaşın

Memnuniyetiniz ve geri bildiriminiz, işimizin temelini oluşturuyor. Her türlü isteğiniz, öneriniz veya şikayetiniz bizim için değerlidir. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Gizliliğiniz Bizim İçin Önemli

Kişisel bilgileriniz bizim için gizli ve güvende. İletişim bilgileriniz sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Unutmayın ki, sizden gelen her mesaj bizim için bir fırsattır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çaba gösteriyoruz. İletişim kurmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz!


    Başa dön tuşu